Başlıca Kategoriler
Hoş Geldiniz

Henüz Üye Değil misiniz ?

Şimdi Üye Ol

Ya da Sosyal Medya ile Bağlan


Hesabım
Blog
Takip

Bize Ulaşın
  • Haritayı Göster
  • Bizi arayın: 0216 398 6572
  • Merkez : Abdurrahmangazi Mah. Hayat Cad. No:73 Sultanbeyli/İstanbul Şube : Ahmet Yesevi Mah. Biberlik Cad. No:70 Sultanbeyli/İstanbul

Filli Ferah Renkler

Ferah Renkler

Pandemi dolayısıyla evde geçirilen zamanlar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de artarken, ferah ve aydınlık yaşam alanlarına sahip olmanın önemi de giderek daha fazla hissediliyor. Biz de insanların bu ihtiyacı ve artan talepten yola çıkarak popüler beyaz ve nötr tonlarından oluşan Ferah Renkler Kartelası hazırladık ve beğeninize sunuyoruz.

Bildiğiniz gibi beyaz renk sadeliği, saflığı, yeni başlangıçları ve masumiyeti temsil ediyor, uygulandığı alanın daha geniş ve aydınlık algılanmasını sağlarken, ferahlık hissi uyandırıyor. Filli Boya nın en sevilen beyaz ve nötr tonları Kum Beyazı , Kırık Beyaz, Lületaşı, İpeksi 35, Aki ve Aydan bu kartelada bir araya geliyor. Üstelik tam silinebilir ve yıkanabilir Momento Serisi, sunduğu hijyen ve temizlik ayrıcalıklarıyla beyazın ferahlık hissini zirveye taşıyor. Kartelamızda yer alan renkler, evinize ferahlık katmak için bir tıkla size geliyor.

menu