Unknown: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/yapistil/public_html/system/library/maza/browser.php on line 71Filli Ferah Renkler - YapıStil
Başlıca Kategoriler
Hoş Geldiniz
Hesabım
Blog
Takip

Bize Ulaşın
  • Haritayı Göster
  • Ahmet Yesevi Mah. Biberlik Cad. No:70A/1 Sultanbeyli/İstanbul
  • Bizi arayın: 0216 498 9491

Sepetim

Alışveriş Sepetim

Alışveriş sepetiniz boş!

Ara Toplam: 0,00TL
Toplam: 0,00TL

%100 Güvenli Alışveriş

         0850 840 3146
Sipariş Takip
       0850 840 3146

Filli Ferah Renkler

Ferah Renkler

Pandemi dolayısıyla evde geçirilen zamanlar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de artarken, ferah ve aydınlık yaşam alanlarına sahip olmanın önemi de giderek daha fazla hissediliyor. Biz de insanların bu ihtiyacı ve artan talepten yola çıkarak popüler beyaz ve nötr tonlarından oluşan Ferah Renkler Kartelası hazırladık ve beğeninize sunuyoruz.

Bildiğiniz gibi beyaz renk sadeliği, saflığı, yeni başlangıçları ve masumiyeti temsil ediyor, uygulandığı alanın daha geniş ve aydınlık algılanmasını sağlarken, ferahlık hissi uyandırıyor. Filli Boya nın en sevilen beyaz ve nötr tonları Kum Beyazı , Kırık Beyaz, Lületaşı, İpeksi 35, Aki ve Aydan bu kartelada bir araya geliyor. Üstelik tam silinebilir ve yıkanabilir Momento Serisi, sunduğu hijyen ve temizlik ayrıcalıklarıyla beyazın ferahlık hissini zirveye taşıyor. Kartelamızda yer alan renkler, evinize ferahlık katmak için bir tıkla size geliyor.

menu