Unknown: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/yapistil/public_html/system/library/maza/browser.php on line 71Hakkımızda - YapıStil
Başlıca Kategoriler
Hoş Geldiniz
Hesabım
Blog
Takip

Bize Ulaşın
  • Haritayı Göster
  • Ahmet Yesevi Mah. Biberlik Cad. No:70A/1 Sultanbeyli/İstanbul
  • Bizi arayın: 0216 498 9491

Sepetim

Alışveriş Sepetim

Alışveriş sepetiniz boş!

Ara Toplam: 0,00TL
Toplam: 0,00TL

%100 Güvenli Alışveriş

         0850 840 3146
Sipariş Takip
       0850 840 3146

HakkımızdaHakkımızda

Firmamız ilk olarak 1999 yılında faaliyet göstermeye başladı. Perakende alanında bir çok markayla iş birliği içerisinde olan Hicaz İnşaat firması 2012’de şirketleşme yoluna girerek yeni adı Hicaz İnşaat Müh. San. Tic. Ltd. Şti. oldu. Tüketiciye en dogru hizmet modeli olan mağazacılığı seçen Hicaz İnşaat Müh. San. Tic. Ltd. Şti, 2013 yılında yeni bir şube açarak perakende alanındaki mağaza sayısını 2'ye çıkardı. Aynı zamanda Dünya'nın en güçlü firmalarında biri olan Geberit'in distribütörlüğünü alarak banyo sektöründe ki gücünü dahada sağlamlaştırdı. 2014 yılında çözüm ortakları arasıni Vitra | ARTEMA 'yıda alarak yoluna devam etti.

İnternet alanında ki degisim hem fiziksel hem de zihinsel sınırları ortadan kaldırdı, neredeyse internetsiz bir yaşam düşünülemez oldu. Teknolojiye sahip olmanın ve kullanmanın kolaylasması internet kullanımı ve kültürünün yaygınlaşmasını sağlarken, güvenlik alanındaki gelişmeler ve yine internetin sağladığı sınırsız ve anında bilgi paylaşımı,

Online satışa olan güveni arttırdı. Büyük şehirlerde yaşanan zamansızlık, küçük sehirlerde arzın eksikliği karşısında bulunduğumuz yerden tüm ürünleri inceleyerek, karşılaştırarak ve araştırarak alışveriş yapabilme ayrıcalığı online satışın payını inanılmaz bir hızla artırdı ve bu büyüme katlanarak devam etmektedir.

Perakende mağazacılığında kazanılan tecrübe, kurulan güçlü ve uzun vadeli tedarikçi ilişkilerinin yanı sıra, 2013 yılında e-ticaret için doğru ortamın oluşması YapıStil Markasının doğmasını sağlamıştır

Merkezi İstanbul'da bulunan Hicaz İnşaat Müh. San. Tic. Ltd. Şti hem perakende mağazacılık alanında hemde online satış ile YapıStil markası altında devam etme kararı aldı.Bu alandaki iş gelistirme çalışmalarını ve yatırımlarını artırarak devam ettirmektedir.

Hicaz İnşaat geçmişten gelen tecrübeyle tüketicinin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyor. Mağazalardaki güler yüzlü ve sıcak hizmetini internet üzerinde de hissettiriyor.

Satış öncesi ve satış sonrası tüm aşamalarda bu mutluluğa gölge düşürecek engelleri önlemek için çok çalışıyoruz.Bu çabanın sonucunda %99,2’ye varan memnuniyet geri dönüşleri bizi daha iyisi için motive ediyor, işimizin her aşamasını "memnuniyetle” yapıyoruz.

Amacımız
Vizyonumuz:Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak.
Misyonumuz:E-ticaret sektöründe müşterilere yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.
Stratejimiz:Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık sunmaktır.
Sosyal Medya
Facebook:En güncel YapıStil Kampanyalarına anında ulaşabilmek ve sizin için seçmiş olduğumuz yapistil.com.tr'deki güvenli ve faydalı programları anında öğrenebilmek için facebook sayfamızı beğenmenizi istiyoruz.
Twitter:Sosyal Medyada yenliklerden haberdar olmak ve kampanyalardan faydalanmak için YapıStil Twitter bağlantımızı tıklayınız.Twitter Hesabımızda anlık kampanyalar olmakla birlikte tekil ürünlerde %50 varan indirimler sizleri bekliyor.
Instagram:Yepyeni Banyo Modellerimiz, güncel kampanyalarımız etkinliklerimiz için mutlaka Instagram Sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Intagram hesabımızda yer alan özel modeller ile yepyeni tasarımlara ayak uydurun.
Youtube:Sitemizde yer alan ve yeni çıkan ürünlerin tanıtım videolarını ve kampanyalarımızı Youtube Sayfamıza abone olarak takip edebilir, ürün montajları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
 
2013 yılında "En yeni Banyo Modelleri müşterilerine ulaştırmak ve  dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan
yapistil.com.trgeçen 5 yıllık süreçte başarılarını siz değerli müşterilerimiz sayesinde dahada arttırarak, bu alandaki en güçlü e-ticaret sitelerinden olmayı amaç edinmiştir..
menu